Lorien kanapé / GALA
Lorien kanapé impozáns megjelenése miatt különböző stílusirányzatú belső terek ékes tagjává válhat. A finoman ívelt vonalainak és a minimalista formáinak köszönhetően az első benyomás nem más, mint elegancia. A Gala Collezione moduláris bútorai között ez az ülőgarnitúra egy kakukktojás, hisz ennek a kanapénak a fő funkciója a festői szépség, a ragyogás. Design kanapék közé sorolt termékben ágyszerkezet és ágyneműtartó nem található. A bútor tervezésekor az ergonómiát alapul véve, sikerült egy roppant kényelmes ülőbútor megalkotni. A 2020 – as év sztárja a kanapék közül, mivel a lakberendezők is számos alkalommal keresték az ilyen megjelenésű terméket. Kecses, vékony lábai kiemelik a térből az ülőbútort. A Lorien termékcsalád a klasszikus háromszemélyes, kétszemélyes kanapéból és fotelből áll. Garantált a pihenés nyújt a pompa mellett.
A kínálatunkban megtalálható összes Gala Collezione kanapé - különböző szövettel, lemosható (Aquaclean) szövettel és valódi bőrrel rendelhető. A képeken látható modellek csak bemutató jellegűek, bemutatótermünkbe ellátogatva, mindegyik termékünk személyre szabásában tudunk segíteni!
Tervezzük meg együtt kanapédat az igényeidnek megfelelően!
Készletinformáció: megrendelésre
Szállítás információ: 8 - 10 hét
A képen látható összeállítás bruttó ára: 380.500,- Ft
A feltüntetett ár A1. szövet kategóriás ,,3 személyes" kanapéra vonatkozik.
Vedd fel a kapcsolatot kollégáinkkal és válasszuk ki a számodra megfelelő szövetet!
| szélesség: | 142/201 cm |
| magasság fejtámla nélkül / fejtámlával: | 109 cm |
| ELEGANT manuálisan állítható fejtámla: | nem |
| mélység: | 92 cm |
| vendégágy funkció: | nem |
| ágyneműtartó: | nem |
| fotel lehetőség: | igen |
| moduláris kanapé lehetőség: | nem |
| sarokkanapé lehetőség: | nem |
| választható lábtípus: | nem |
| lábmagasság: | 15 cm |
Árajánlat kérés
SZÖVETEK
A. kategóriás szövet - PALACIO
A. kategóriás szövet - TESSERO
A1. kategóriás szövet - RIVIERA
A1. kategóriás szövet - MONOLITH
B. kategóriás szövet - PRESTIGE
B. kategóriás szövet - CASPAR
C. kategóriás szövet - CROWN VELVET (AquaClean)
C. kategóriás szövet - SOFIA (AquaClean)
C+. kategóriás szövet - MYSTIC (AquaClean)
C+. kategóriás szövet - CARABU (AquaClean)
D. kategóriás szövet - IMPALA
D. kategóriás szövet - SPECTRA
