Gala Arosa fotel
Arosa fotel modern megjelenésével és a kényelmi funkciójával kiemelkedik a Gala Collezione relaxációs bútorai közül. A minimál dizájn párosul a funkcionalistással. Rendkívül kényelmes üléskomforttal rendelkező termék számos relaxációs szereppel rendelkezik. Lehetőség nyílik a 360 fokos forgatásra, illetve a háttámla és a lábtámasz dőlésszögének egymástól független beállítására, amely maximális kényelmet biztosít a felhasználóinak. Az Arosa fotel három változatban rendelhető: manuális, kézi vezérléssel – elektromos vezérléssel – elektromos vezérlésű akkumulátoros kivitelel.
A kínálatunkban megtalálható összes Gala Collezione fotel - különböző szövettel, lemosható (Aquaclean) szövettel és valódi bőrrel rendelhető. A képeken látható modellek csak bemutató jellegűek, bemutatótermünkbe ellátogatva, mindegyik termékünk személyre szabásában tudunk segíteni!
Tervezzük meg együtt foteljét az Ön igényének megfelelően!
A feltűntetett indulóár A1. szövet kategóriás ,,1TV(B)" fotelre vonatkozik.
| elektromos relax funkció: | igen |
| manuális relax funkció: | nem |
| szélesség: | 77 cm |
| magasság fejtámla nélkül / fejtámlával: | 108 cm |
| ELEGANT manuálisan állítható fejtámla: | nem |
| mélység: | 87 cm |
| kanapé lehetőség: | nem |
| manuális forgatási lehetőség: | igen |
| sarokkanapé lehetőség: | nem |
| választható lábtípus: | igen |
| lábmagasság: | 13 cm |
| akkumlátoros töltési lehetőség: | igen |
Árajánlat kérés
SZÖVETEK
A. kategóriás szövet - PALACIO
A. kategóriás szövet - TESSERO
A1. kategóriás szövet - RIVIERA
A1. kategóriás szövet - MONOLITH
B. kategóriás szövet - PRESTIGE
B. kategóriás szövet - CASPAR
C. kategóriás szövet - CROWN VELVET (AquaClean)
C. kategóriás szövet - SOFIA (AquaClean)
C+. kategóriás szövet - MYSTIC (AquaClean)
C+. kategóriás szövet - CARABU (AquaClean)
D. kategóriás szövet - IMPALA
D. kategóriás szövet - SPECTRA
