Gala Dim fotel
Dim fotel utánozhatatlan kialakítású dizájn fotel, azoknak ajánlott, akik szeretik a különlegességeket a lakásukba. Lekerekített vonalak és a lágyság a legfőbb jellemzői a Gala Collezione design fotelnek. Vonzó küllemét a háttámlán látható steppelés erősíti. Krómozott, csillagalakú fémlába miatt a modern, a minimalista vagy akár egy loft stílusú enteriőr kiemelkedő terméke lehet. Rendkívül kényelmes üléskomforthoz, 360 fokos forgatási lehetőség párosul. Amennyiben szereti az egyediséget a Dim fotelben nem fog csalódni, mivel nappali szobába, dolgozószobába vagy akár tárgyalókba is megállja a helyét.
A kínálatunkban megtalálható összes Gala Collezione fotel - különböző szövettel, lemosható (Aquaclean) szövettel és valódi bőrrel rendelhető. A képeken látható modellek csak bemutató jellegűek, bemutatótermünkbe ellátogatva, mindegyik termékünk személyre szabásában tudunk segíteni!
Tervezzük meg együtt foteljét az Ön igényének megfelelően!
A feltűntetett indulóár A1. szövet kategóriás ,,1" fotelre vonatkozik.
| elektromos relax funkció: | nem |
| manuális relax funkció: | nem |
| szélesség: | 89 cm |
| magasság fejtámla nélkül / fejtámlával: | 97 cm |
| ELEGANT manuálisan állítható fejtámla: | nem |
| mélység: | 88 cm |
| kanapé lehetőség: | nem |
| manuális forgatási lehetőség: | igen |
| sarokkanapé lehetőség: | nem |
| választható lábtípus: | igen |
| lábmagasság: | 15 cm |
| akkumlátoros töltési lehetőség: | nem |
Árajánlat kérés
SZÖVETEK
A. kategóriás szövet - PALACIO
A. kategóriás szövet - TESSERO
A1. kategóriás szövet - RIVIERA
A1. kategóriás szövet - MONOLITH
B. kategóriás szövet - PRESTIGE
B. kategóriás szövet - CASPAR
C. kategóriás szövet - CROWN VELVET (AquaClean)
C. kategóriás szövet - SOFIA (AquaClean)
C+. kategóriás szövet - MYSTIC (AquaClean)
C+. kategóriás szövet - CARABU (AquaClean)
D. kategóriás szövet - IMPALA
D. kategóriás szövet - SPECTRA
