Gala Fido fotel
Fido fotel a Gala Collezione legújabb és egyben legkeresettebb design bútora, amely formatervezésileg angol stílusjegyeket hordoz. Ergonómiailag tökéletesen kialakított üléskomforttal rendelkezik, így egy könyv olvasása közben a kényelem biztosítva van a felhasználóinak. Elegáns megjelenésével több lakberendezési stílusnak különleges eleme lehet. Magas tömörfa lábak színe módosítható, ezeket a bemutató terembe látogatva személyesen, vagy az a termék oldalon található lábak fülben online megtekinthetők. A fotelhez rendelhető egy zsámoly is, melynek magassága megegyezik az ülésmagassággal, ezáltal a fotellel együtt használva kényelmes lábtartásra is alkalmas.
A kínálatunkban megtalálható összes Gala Collezione fotel - különböző szövettel, lemosható (Aquaclean) szövettel és valódi bőrrel rendelhető. A képeken látható modellek csak bemutató jellegűek, bemutatótermünkbe ellátogatva, mindegyik termékünk személyre szabásában tudunk segíteni!
Tervezzük meg együtt foteljét az Ön igényének megfelelően!
A feltűntetett indulóár A1. szövet kategóriás ,,1" fotelre vonatkozik.
| elektromos relax funkció: | nem |
| manuális relax funkció: | nem |
| szélesség: | 83 cm |
| magasság fejtámla nélkül / fejtámlával: | 109 cm |
| ELEGANT manuálisan állítható fejtámla: | nem |
| mélység: | 91 cm |
| kanapé lehetőség: | nem |
| manuális forgatási lehetőség: | nem |
| sarokkanapé lehetőség: | nem |
| választható lábtípus: | nem |
| lábmagasság: | 15 cm |
| akkumlátoros töltési lehetőség: | nem |
Árajánlat kérés
SZÖVETEK
A. kategóriás szövet - PALACIO
A. kategóriás szövet - TESSERO
A1. kategóriás szövet - RIVIERA
A1. kategóriás szövet - MONOLITH
B. kategóriás szövet - PRESTIGE
B. kategóriás szövet - CASPAR
C. kategóriás szövet - CROWN VELVET (AquaClean)
C. kategóriás szövet - SOFIA (AquaClean)
C+. kategóriás szövet - MYSTIC (AquaClean)
C+. kategóriás szövet - CARABU (AquaClean)
D. kategóriás szövet - IMPALA
D. kategóriás szövet - SPECTRA
