Gala Fiord fotel
Fiord fotel csakúgy, mint a Fiord háromszemélyes kanapé, skandináv stílust képviselő bútorok közé tartozik. A Sweet Sit családba tartozó Fiord fotel varázslatos megjelelésével elbűvöli a felhasználóit. A steppelés a háttámlán és az ülőfelületen egységet ad a pihenő fotelnek. Magas falábai tömörfából készülnek, amelyek különböző színű pácokkal variálhatók. E tulajdonsága végett könnyen párosítható a térben lévő bútorokhoz vagy épp a melegburkolatokhoz. A skandináv stílusra jellemző karcsú vonalakkal, az egyszerűséggel és a letisztultsággal rendelkezik. Kiegészítő eleme lehet a Fiord kanapénak, de egyedül is megállja a helyét az olvasósarokban, hálószobában vagy akár a nappaliban.
A kínálatunkban megtalálható összes Gala Collezione fotel - különböző szövettel, lemosható (Aquaclean) szövettel és valódi bőrrel rendelhető. A képeken látható modellek csak bemutató jellegűek, bemutatótermünkbe ellátogatva, mindegyik termékünk személyre szabásában tudunk segíteni!
Tervezzük meg együtt foteljét az Ön igényének megfelelően!
A feltűntetett indulóár A1. szövet kategóriás ,,1" fotelre vonatkozik.
| elektromos relax funkció: | nem |
| manuális relax funkció: | nem |
| szélesség: | 81 cm |
| magasság fejtámla nélkül / fejtámlával: | 87 cm |
| ELEGANT manuálisan állítható fejtámla: | nem |
| mélység: | 78 cm |
| kanapé lehetőség: | igen |
| manuális forgatási lehetőség: | nem |
| sarokkanapé lehetőség: | nem |
| választható lábtípus: | nem |
| lábmagasság: | 15 cm |
| akkumlátoros töltési lehetőség: | nem |
Árajánlat kérés
SZÖVETEK
A. kategóriás szövet - PALACIO
A. kategóriás szövet - TESSERO
A1. kategóriás szövet - RIVIERA
A1. kategóriás szövet - MONOLITH
B. kategóriás szövet - PRESTIGE
B. kategóriás szövet - CASPAR
C. kategóriás szövet - CROWN VELVET (AquaClean)
C. kategóriás szövet - SOFIA (AquaClean)
C+. kategóriás szövet - MYSTIC (AquaClean)
C+. kategóriás szövet - CARABU (AquaClean)
D. kategóriás szövet - IMPALA
D. kategóriás szövet - SPECTRA
