Gala Monday fotel
Monday fotel kecses formatervezésével elbűvöli mindazon felhasználókat, akik otthonukban a gyönyörű bútorokat preferálják. Ugye a fotel használhatóságát tekintve ülésre alkalmas bútordarab, viszont a Monday fotel ennél sokkal több. Több, mivel a Gala Collezione Monday elnevezésű tajga, ahol a sarokkanapé, három és kétszemélyes kanapé mellett nélkülözhetetlen bútor. A bútorcsalád ideális méretekkel rendelkeznek, ezáltal az optimális berendezést megkönnyítik. A zsúfoltság elkerüléséhez a bútor magassága és a termék vékony lábai is hozzájárulnak optikailag. Mindenki számára puha üléskomfortot biztosít a fotel, ami tökéletes választás könyvek olvasáskor vagy tv nézés közben.
A kínálatunkban megtalálható összes Gala Collezione fotel - különböző szövettel, lemosható (Aquaclean) szövettel és valódi bőrrel rendelhető. A képeken látható modellek csak bemutató jellegűek, bemutatótermünkbe ellátogatva, mindegyik termékünk személyre szabásában tudunk segíteni!
Tervezzük meg együtt foteljét az Ön igényének megfelelően!
A feltűntetett indulóár A1. szövet kategóriás ,,1" fotelre vonatkozik.
| elektromos relax funkció: | nem |
| manuális relax funkció: | nem |
| szélesség: | 100 cm |
| magasság fejtámla nélkül / fejtámlával: | 88/98 cm |
| ELEGANT manuálisan állítható fejtámla: | nem |
| mélység: | 97 cm |
| kanapé lehetőség: | igen |
| manuális forgatási lehetőség: | nem |
| sarokkanapé lehetőség: | igen |
| választható lábtípus: | igen |
| lábmagasság: | 12 cm |
| akkumlátoros töltési lehetőség: | nem |
Árajánlat kérés
SZÖVETEK
A. kategóriás szövet - PALACIO
A. kategóriás szövet - TESSERO
A1. kategóriás szövet - RIVIERA
A1. kategóriás szövet - MONOLITH
B. kategóriás szövet - PRESTIGE
B. kategóriás szövet - CASPAR
C. kategóriás szövet - CROWN VELVET (AquaClean)
C. kategóriás szövet - SOFIA (AquaClean)
C+. kategóriás szövet - MYSTIC (AquaClean)
C+. kategóriás szövet - CARABU (AquaClean)
D. kategóriás szövet - IMPALA
D. kategóriás szövet - SPECTRA
