Gala Neo II fotel
Neo II fotel formailag ugyanaz, mint a Neo fotel viszont forgó lábak helyett falábakkal bűvöli el a felhasználóit. Különleges megjelenését a Gala Collezione szakembereinek köszönheti, akik a mai trendeket figyelembe véve alkották meg a fotelt. Finoman ívelt formája és a háttámla steppelése egyediséget sugároz a design fotelnek. A lakberendezésben az egyik legközkedveltebb terméke, hiszen számos stílusba tervezhető. Tökéletesen kialakított fotelben a pihenés garantált. A magas falábak elegánssá teszik a bútort. A tömörfa lábak színét rendelés esetén módosíthatjuk, csakúgy mint a termék bevonó anyagát.
A kínálatunkban megtalálható összes Gala Collezione fotel - különböző szövettel, lemosható (Aquaclean) szövettel és valódi bőrrel rendelhető. A képeken látható modellek csak bemutató jellegűek, bemutatótermünkbe ellátogatva, mindegyik termékünk személyre szabásában tudunk segíteni!
Tervezzük meg együtt foteljét az Ön igényének megfelelően!
A feltűntetett indulóár A1. szövet kategóriás ,,1 II" fotelre vonatkozik.
| elektromos relax funkció: | nem |
| manuális relax funkció: | nem |
| szélesség: | 79 cm |
| magasság fejtámla nélkül / fejtámlával: | 116 cm |
| ELEGANT manuálisan állítható fejtámla: | nem |
| mélység: | 89 cm |
| kanapé lehetőség: | nem |
| manuális forgatási lehetőség: | nem |
| sarokkanapé lehetőség: | nem |
| választható lábtípus: | nem |
| lábmagasság: | 30 cm |
| akkumlátoros töltési lehetőség: | nem |
Árajánlat kérés
SZÖVETEK
A. kategóriás szövet - PALACIO
A. kategóriás szövet - TESSERO
A1. kategóriás szövet - RIVIERA
A1. kategóriás szövet - MONOLITH
B. kategóriás szövet - PRESTIGE
B. kategóriás szövet - CASPAR
C. kategóriás szövet - CROWN VELVET (AquaClean)
C. kategóriás szövet - SOFIA (AquaClean)
C+. kategóriás szövet - MYSTIC (AquaClean)
C+. kategóriás szövet - CARABU (AquaClean)
D. kategóriás szövet - IMPALA
D. kategóriás szövet - SPECTRA
