Gala Nicea fotel
Nicea fotel a 2020-as év favoritja, mivel ellenállhatatlan megjelenésével mindenkit elkápráztat. Mind a lakberendezés, mind a lakberendezők egyik kedvenc fotelje, mert formailag számos stílusba is beleillik. A Gala Collezione Nicea bútorcsaládjának a kiegészítő eleme lehet, amennyiben az adott tér engedi. Harmónia eléréséhez érdemes azonos kialakítású ülőgarnitúrákban gondolkodni. Ezt elősegíti a termékskálán szereplő sarokkanapé, három és kétszemélyes kanapé, illetve a Nicea heverő. Stílusos steppelés megjelenik a karfákon és az ülőfelületen. Fekete fémlábai eleganciát adnak a fotelnek. Opcionálisan fejtámla is rendelhető a fotelhez, amennyiben az egyedi igények ezt kívánják.
A kínálatunkban megtalálható összes Gala Collezione fotel - különböző szövettel, lemosható (Aquaclean) szövettel és valódi bőrrel rendelhető. A képeken látható modellek csak bemutató jellegűek, bemutatótermünkbe ellátogatva, mindegyik termékünk személyre szabásában tudunk segíteni!
Tervezzük meg együtt foteljét az Ön igényének megfelelően!
A feltűntetett indulóár A1. szövet kategóriás ,,1" fotelre vonatkozik.
| elektromos relax funkció: | nem |
| manuális relax funkció: | nem |
| szélesség: | 95 cm |
| magasság fejtámla nélkül / fejtámlával: | 87/104 cm |
| ELEGANT manuálisan állítható fejtámla: | nem |
| mélység: | 95 cm |
| kanapé lehetőség: | igen |
| manuális forgatási lehetőség: | nem |
| sarokkanapé lehetőség: | igen |
| választható lábtípus: | nem |
| lábmagasság: | 20 cm |
| akkumlátoros töltési lehetőség: | nem |
Árajánlat kérés
SZÖVETEK
A. kategóriás szövet - PALACIO
A. kategóriás szövet - TESSERO
A1. kategóriás szövet - RIVIERA
A1. kategóriás szövet - MONOLITH
B. kategóriás szövet - PRESTIGE
B. kategóriás szövet - CASPAR
C. kategóriás szövet - CROWN VELVET (AquaClean)
C. kategóriás szövet - SOFIA (AquaClean)
C+. kategóriás szövet - MYSTIC (AquaClean)
C+. kategóriás szövet - CARABU (AquaClean)
D. kategóriás szövet - IMPALA
D. kategóriás szövet - SPECTRA
