Gala Nicea heverő
Nicea heverő exkluzív megjelenésével lehengerel mindenkit, aki egy egyedülálló és egyben kényelmes ülőbútort keres. A Gala Collezione törekedett arra, hogy olyan termékcsaládokat kínáljon a bútorpiacon, amelyek azonos kialakítással rendelkezzenek. Ez a harmónia megteremtésében sokat segít, hiszen nincs szükség megalkuvásra. A termékskálán szerepel sarokkanapé, háromszemélyes kanapé, kétüléses kanapé és fotel. A Nicea heverő ezekkel kiegészítve vagy különálló egységként is megállja a helyét. Páratlan méretei révén számos térben elhelyezhető a heverő. A bútor egyedi formája, illetve a körülőlelő steppelés különlegessé teszi a terméket. Opcionálisan rendelhető hozzá fejtámla, amely a kényelmet fokozza. Rendelés esetén kétféle lábtípusból lehet választani.
A kínálatunkban megtalálható összes Gala Collezione fotel - különböző szövettel, lemosható (Aquaclean) szövettel és valódi bőrrel rendelhető. A képeken látható modellek csak bemutató jellegűek, bemutatótermünkbe ellátogatva, mindegyik termékünk személyre szabásában tudunk segíteni!
Tervezzük meg együtt foteljét az Ön igényének megfelelően!
A feltűntetett indulóár A1. szövet kategóriás ,,SZEZLONG P" fotelre vonatkozik.
| elektromos relax funkció: | nem |
| manuális relax funkció: | nem |
| szélesség: | 100 cm |
| magasság fejtámla nélkül / fejtámlával: | 87/100 cm |
| ELEGANT manuálisan állítható fejtámla: | nem |
| mélység: | 171 cm |
| kanapé lehetőség: | igen |
| manuális forgatási lehetőség: | nem |
| sarokkanapé lehetőség: | igen |
| választható lábtípus: | nem |
| lábmagasság: | 20 cm |
| akkumlátoros töltési lehetőség: | nem |
Árajánlat kérés
SZÖVETEK
A. kategóriás szövet - PALACIO
A. kategóriás szövet - TESSERO
A1. kategóriás szövet - RIVIERA
A1. kategóriás szövet - MONOLITH
B. kategóriás szövet - PRESTIGE
B. kategóriás szövet - CASPAR
C. kategóriás szövet - CROWN VELVET (AquaClean)
C. kategóriás szövet - SOFIA (AquaClean)
C+. kategóriás szövet - MYSTIC (AquaClean)
C+. kategóriás szövet - CARABU (AquaClean)
D. kategóriás szövet - IMPALA
D. kategóriás szövet - SPECTRA
