Gala Lorien fotel
Lorien fotel a lakberendezés egyik legújabb kincse, amely nagyon kényelmes és egyben tökéletes alakkal rendelkezik. A Lorien háromszemélyes és kétszemélyes kanapé formavilágát magára öltő design fotel önmagában is megállja a helyét. Vonza a tekintetet megjelenésével. Kiváló választás azoknak, akik egy kényelmes fotelt keresnek, mondjuk a hálószobába és a franciaágy mellett egy olvasósarkot alakítanának ki. Minőségi üléskomforttal rendelkezik. A fotel mellé lábtartónak is alkalmas Lorien zsámolyt ajánljuk. Magas lábai légies hatást adnak a terméknek, így az adott térben a zsúfoltság (mint jellemző), nem lesz releváns tényező. A dekoratív Lorien fotel minőségét a Gala Collezione garantálja.
A kínálatunkban megtalálható összes Gala Collezione fotel - különböző szövettel, lemosható (Aquaclean) szövettel és valódi bőrrel rendelhető. A képeken látható modellek csak bemutató jellegűek, bemutatótermünkbe ellátogatva, mindegyik termékünk személyre szabásában tudunk segíteni!
Tervezzük meg együtt foteljét az Ön igényének megfelelően!
A feltűntetett indulóár A1. szövet kategóriás ,,1" fotelre vonatkozik.
| elektromos relax funkció: | nem |
| manuális relax funkció: | nem |
| szélesség: | 93 cm |
| magasság fejtámla nélkül / fejtámlával: | 109 cm |
| ELEGANT manuálisan állítható fejtámla: | nem |
| mélység: | 92 cm |
| kanapé lehetőség: | igen |
| manuális forgatási lehetőség: | nem |
| sarokkanapé lehetőség: | nem |
| választható lábtípus: | nem |
| lábmagasság: | 15 cm |
| akkumlátoros töltési lehetőség: | nem |
Árajánlat kérés
SZÖVETEK
A. kategóriás szövet - PALACIO
A. kategóriás szövet - TESSERO
A1. kategóriás szövet - RIVIERA
A1. kategóriás szövet - MONOLITH
B. kategóriás szövet - PRESTIGE
B. kategóriás szövet - CASPAR
C. kategóriás szövet - CROWN VELVET (AquaClean)
C. kategóriás szövet - SOFIA (AquaClean)
C+. kategóriás szövet - MYSTIC (AquaClean)
C+. kategóriás szövet - CARABU (AquaClean)
D. kategóriás szövet - IMPALA
D. kategóriás szövet - SPECTRA
