Monday kanapé / GALA
Monday kanapé számos lakberendezési stílusban megállja a helyét, mivel egyszerű, letisztult formával rendelkezik. A Gala Collezione design kanapéi közé tartozik. A dekoratív bútor a kecses lábaival elrabolja mindenki szívét. A megfelelő komfort érdekében az ülés és a háttámla minőségi alapanyagokból készült, így pihentető érzés garantált. A Monday bútorcsalád esetében a háromszemélyes kanapé mellett, kétüléses kanapéval, sarokkanapéval és fotellel is kalkulálhatunk. Egy lakásfelújítás vagy épp lakásvásárlás után megfontolt döntéseket kell hozni a minőségi lakberendezési cikkeket illetően. A lakófunkciókat figyelembe véve a Monday kanapé nem feltétlen a nappali szoba tartozéka lehet, hanem akár egy vendégszobában vagy irodai szobában is megállja a helyét a kompakt méretei és stílusa miatt.
A kínálatunkban megtalálható összes Gala Collezione kanapé - különböző szövettel, lemosható (Aquaclean) szövettel és valódi bőrrel rendelhető. A képeken látható modellek csak bemutató jellegűek, bemutatótermünkbe ellátogatva, mindegyik termékünk személyre szabásában tudunk segíteni!
Tervezzük meg együtt kanapédat az igényeidnek megfelelően!
Készletinformáció: megrendelésre
Szállítás információ: 8 - 10 hét
A képen látható összeállítás bruttó ára: 388.700,- Ft
A feltüntetett indulóár A1. szövet kategóriás ,,3 személyes" kanapéra vonatkozik.
Vedd fel a kapcsolatot kollégáinkkal és válasszuk ki a számodra megfelelő szövetet!
| szélesség: | 167/207 cm |
| magasság fejtámla nélkül / fejtámlával: | 88/98 cm |
| ELEGANT manuálisan állítható fejtámla: | nem |
| mélység: | 97 cm |
| vendégágy funkció: | nem |
| ágyneműtartó: | nem |
| fotel lehetőség: | igen |
| moduláris kanapé lehetőség: | nem |
| sarokkanapé lehetőség: | igen |
| választható lábtípus: | nem |
| lábmagasság: | 12 cm |
Árajánlat kérés
SZÖVETEK
A. kategóriás szövet - PALACIO
A. kategóriás szövet - TESSERO
A1. kategóriás szövet - RIVIERA
A1. kategóriás szövet - MONOLITH
B. kategóriás szövet - PRESTIGE
B. kategóriás szövet - CASPAR
C. kategóriás szövet - CROWN VELVET (AquaClean)
C. kategóriás szövet - SOFIA (AquaClean)
C+. kategóriás szövet - MYSTIC (AquaClean)
C+. kategóriás szövet - CARABU (AquaClean)
D. kategóriás szövet - IMPALA
D. kategóriás szövet - SPECTRA
