Monday sarokkanapé / GALA
Monday sarokkanapé egyedi megjelenésével számos stílusú enteriőr ékes bútora lehet, akárcsak a képek látható Loft irányzatú nappali szobának. Dizájnos külalakjával kiemelkedik a Gala Collezione kollekciójából. A sarokkanapé rendkívül puha üléskomforttal rendelkezik, így a munka utáni pihenés garantált. A bútor kizárólag design kanapé, ezért vendégágy vagy ágyneműtartó nem alternatíva a Monday esetén. Az ergonómiát támogatva, lehetőség adódik különálló fejtámlák rendelésére. A termékcsalád rendelkezik három és kétszemélyes kanapéval, fotellel és lábtartós puffal. Amennyiben a nappali szoba méretügyileg is engedi, a kiegészítő bútorelemeket tekintve több ülőfelület képezhető. A sarokkanapét jobbos és balos verzióban lehet kapni, amely segítséget ad a tervezéshez.
A kínálatunkban megtalálható összes Gala Collezione sarokkanapé - különböző szövettel, lemosható (Aquaclean) szövettel és valódi bőrrel rendelhető. A képeken látható modellek csak bemutató jellegűek, bemutatótermünkbe ellátogatva, mindegyik termékünk személyre szabásában tudunk segíteni!
Tervezzük meg együtt sarokkanapédat az igényeidnek megfelelően!
Készletinformáció: megrendelésre
Szállítás információ: 8 - 10 hét
A képen látható összeállítás bruttó ára: 540.000,- Ft
A feltüntetett indulóár A1. szövet kategóriás ,,2L-1D70(8)P" sarokkanapéra vonatkozik.
Vedd fel a kapcsolatot kollégáinkkal és válasszuk ki a számodra megfelelő szövetet!
| szélesség: | 237 cm |
| magasság fejtámla nélkül / fejtámlával: | 88/98 cm |
| ELEGANT manuálisan állítható fejtámla: | nem |
| mélység: | 159 cm |
| vendégágy funkció: | nem |
| ágyneműtartó: | nem |
| fotel lehetőség: | igen |
| kanapé lehetőség: | igen |
| moduláris kanapé lehetőség: | igen |
| választható lábtípus: | nem |
| lábmagasság: | 12 cm |
| ottomános elem: | igen |
Árajánlat kérés
SZÖVETEK
A. kategóriás szövet - PALACIO
A. kategóriás szövet - TESSERO
A1. kategóriás szövet - RIVIERA
A1. kategóriás szövet - MONOLITH
B. kategóriás szövet - PRESTIGE
B. kategóriás szövet - CASPAR
C. kategóriás szövet - CROWN VELVET (AquaClean)
C. kategóriás szövet - SOFIA (AquaClean)
C+. kategóriás szövet - MYSTIC (AquaClean)
C+. kategóriás szövet - CARABU (AquaClean)
D. kategóriás szövet - IMPALA
D. kategóriás szövet - SPECTRA
