Nicea kanapé / GALA
Nicea kanapé exkluzív formával pompázó bútor, amely akár egy klasszikus belső terek fókusz elemévé válhat. A lakberendezés során az egyedi igények kielégítése a mérvadó, ezért érdemes megtekinteni a Gala Collezione kínálatában található Nicea termékcsalád, mivel személyre szabható bútor. A rendszernek köszönhető, hogy termékskálában találhatunk a háromszemélyes kanapé mellett sarokkanapét, kétüléses kanapét, fotelt és egy heverőt. Különleges megjelenését a steppelésnek és a magas, egyedi lábainak is köszönheti. Módfelett kényelmes üléskomforttal rendelkezik, ezt az érzést az opcionálisan rendelhető fejtámla is fokozhatja. Design kanapék közé tartozik, éppen ezért hagyományos vendégágyat és ágyneműtartó nem tartalmaz.
A kínálatunkban megtalálható összes Gala Collezione kanapé - különböző szövettel, lemosható (Aquaclean) szövettel és valódi bőrrel rendelhető. A képeken látható modellek csak bemutató jellegűek, bemutatótermünkbe ellátogatva, mindegyik termékünk személyre szabásában tudunk segíteni!
Tervezzük meg együtt kanapédat az igényeidnek megfelelően!
Készletinformáció: megrendelésre
Szállítás információ: 8 - 10 hét
A képen látható összeállítás bruttó ára: 395.800,- Ft
A feltüntetett indulóár A1. szövet kategóriás ,,2(150)" kanapéra vonatkozik.
Vedd fel a kapcsolatot kollégáinkkal és válasszuk ki a számodra megfelelő szövetet!
| szélesség: | 188 cm |
| magasság fejtámla nélkül / fejtámlával: | 87/104 cm |
| ELEGANT manuálisan állítható fejtámla: | nem |
| mélység: | 95 cm |
| vendégágy funkció: | nem |
| ágyneműtartó: | nem |
| fotel lehetőség: | igen |
| moduláris kanapé lehetőség: | nem |
| sarokkanapé lehetőség: | igen |
| választható lábtípus: | igen |
| lábmagasság: | 20 cm |
Árajánlat kérés
SZÖVETEK
A. kategóriás szövet - PALACIO
A. kategóriás szövet - TESSERO
A1. kategóriás szövet - RIVIERA
A1. kategóriás szövet - MONOLITH
B. kategóriás szövet - PRESTIGE
B. kategóriás szövet - CASPAR
C. kategóriás szövet - CROWN VELVET (AquaClean)
C. kategóriás szövet - SOFIA (AquaClean)
C+. kategóriás szövet - MYSTIC (AquaClean)
C+. kategóriás szövet - CARABU (AquaClean)
D. kategóriás szövet - IMPALA
D. kategóriás szövet - SPECTRA
