Nicea sarokkanapé / GALA
Nicea sarokkanapé a dekoratív megjelenésével elbűvöli azon felhasználókat, akik szeretik az egyediséget. A lenyűgöző kialakítású design bútor a Gala Collezione kollekció legújabb tagja. Impozáns vonalai mellett hangsúlyt kap az ülőgarnitúra több részén is látható steppelés, amely különlegessé teszik a látványt. A Nicea termékcsaládnak létezik három és kétszemélyes kanapéja, különálló fotelje és lábtartós puffja is. Nagyobb alapterületű nappali esetén ezek a kiegészítő bútorokkal is lehet kombinálni, amennyiben több ülőfelületre lenne szükség. Egyedi tervezésű lábai légiessé teszik a sarokkanapét. Ágyszerkezetre és ágyneműtartóra nincs lehetőség, mivel fix kanapé. A sarokkanapé alján található fakeret színe módosítható. Jobbos és balos állásban rendelhető.
A kínálatunkban megtalálható összes Gala Collezione sarokkanapé - különböző szövettel, lemosható (Aquaclean) szövettel és valódi bőrrel rendelhető. A képeken látható modellek csak bemutató jellegűek, bemutatótermünkbe ellátogatva, mindegyik termékünk személyre szabásában tudunk segíteni!
Tervezzük meg együtt sarokkanapédat az igényeidnek megfelelően!
Készletinformáció: megrendelésre
Szállítás információ: 8 - 10 hét
A képen látható összeállítás bruttó ára: 733.700,- Ft
A feltüntetett indulóár A1. szövet kategóriás ,,2(150)L-1D75(5)P+3ZAG" sarokkanapéra vonatkozik.
Vedd fel a kapcsolatot kollégáinkkal és válasszuk ki a számodra megfelelő szövetet!
| szélesség: | 268 cm |
| magasság fejtámla nélkül / fejtámlával: | 87/104 cm |
| ELEGANT manuálisan állítható fejtámla: | nem |
| mélység: | 171 cm |
| vendégágy funkció: | nem |
| ágyneműtartó: | nem |
| fotel lehetőség: | igen |
| kanapé lehetőség: | igen |
| moduláris kanapé lehetőség: | nem |
| választható lábtípus: | igen |
| lábmagasság: | 20 cm |
| ottomános elem: | igen |
Árajánlat kérés
SZÖVETEK
A. kategóriás szövet - PALACIO
A. kategóriás szövet - TESSERO
A1. kategóriás szövet - RIVIERA
A1. kategóriás szövet - MONOLITH
B. kategóriás szövet - PRESTIGE
B. kategóriás szövet - CASPAR
C. kategóriás szövet - CROWN VELVET (AquaClean)
C. kategóriás szövet - SOFIA (AquaClean)
C+. kategóriás szövet - MYSTIC (AquaClean)
C+. kategóriás szövet - CARABU (AquaClean)
D. kategóriás szövet - IMPALA
D. kategóriás szövet - SPECTRA
