Salerno sarokkanapé / GALA
Salerno sarokkanapé ízléses kialakítású ülőbútor, amely formailag a modern dizájnt képviseli a lakberendezésben. Az íves vonások és a jellegzetes, többrészen megjelenő díszvarrások egyedivé varázsolják az ülőgarnitúrát. A Gala Collezione esztétikus bútora. A sarokkanapé jobbos és balos formában rendelhető, ezzel lehetővé teszi a tervezési mobilitást. A bútor háttámláján az állítható fejtámlák kényelemet fokozzák. Amennyiben nem rendelkezik a lakás vendégszobával hasznos funkciójává válik a vendégágyszerkezet, ami könnyen kinyitható. Az ágy az üléskomfortot nem befolyásolja, mivel a fix ülőfelületek alatt található. Tárolására az ottomános részt alakították ki, ezáltal nincs szükség külön szekrényt vásárolni az ágyneműknek. Modern, krómozott lába az eleganciát képviseli.
A kínálatunkban megtalálható összes Gala Collezione sarokkanapé - különböző szövettel, lemosható (Aquaclean) szövettel és valódi bőrrel rendelhető. A képeken látható modellek csak bemutató jellegűek, bemutatótermünkbe ellátogatva, mindegyik termékünk személyre szabásában tudunk segíteni!
Tervezzük meg együtt sarokkanapédat az igényeidnek megfelelően!
Készletinformáció: megrendelésre
Szállítás információ: 8 - 10 hét
A képen látható összeállítás bruttó ára: 599.100,- Ft
A feltüntetett indulóár A1. szövet kategóriás ,,2(140)QFL-OTM(4)SP" sarokkanapéra vonatkozik.
Vedd fel a kapcsolatot kollégáinkkal és válasszuk ki a számodra megfelelő szövetet!
| szélesség: | 274 cm |
| magasság fejtámla nélkül / fejtámlával: | 82/95 cm |
| ELEGANT manuálisan állítható fejtámla: | igen |
| mélység: | 206 cm |
| vendégágy funkció: | nem |
| ágyneműtartó: | igen |
| fotel lehetőség: | nem |
| kanapé lehetőség: | nem |
| moduláris kanapé lehetőség: | nem |
| választható lábtípus: | nem |
| lábmagasság: | 5 cm |
| ottomános elem: | igen |
Árajánlat kérés
SZÖVETEK
A. kategóriás szövet - PALACIO
A. kategóriás szövet - TESSERO
A1. kategóriás szövet - RIVIERA
A1. kategóriás szövet - MONOLITH
B. kategóriás szövet - PRESTIGE
B. kategóriás szövet - CASPAR
C. kategóriás szövet - CROWN VELVET (AquaClean)
C. kategóriás szövet - SOFIA (AquaClean)
C+. kategóriás szövet - MYSTIC (AquaClean)
C+. kategóriás szövet - CARABU (AquaClean)
D. kategóriás szövet - IMPALA
D. kategóriás szövet - SPECTRA
