Scandi kanapé / GALA
Scandi kanapé varázslatos ülőbútor, amelyek egyéniséget csempészik a skandináv stílusú nappaliba. Karcsú formája és háttámlákon megjelenő steppelés különlegessé teszik a Gala Collezione modelljét. A harmonikus otthon tervezése alkalmával a lakberendezési termékekre összpontosul a figyelem. A megálmodott stílus minden kiegészítőn és főbb bútorokon érzékeltetni kell, hogy érvényesüljön a kívánt hangulat. Éppen ezért az ülőgarnitúrák választására is több időt kell szentelni, hogy megtaláljuk azt a típust, ami pont beleillik az elképzelésbe. A Scani bútorcsaládhoz a háromszemélyes kanapéhoz, kétüléses kanapé, fotel és puff is tartozik, így különböző összeállításban lehet gondolkodni. Az ideális méretei mellett, légies tulajdonsággal bír, amit a magas falábainak is köszönhet.
A kínálatunkban megtalálható összes Gala Collezione kanapé - különböző szövettel, lemosható (Aquaclean) szövettel és valódi bőrrel rendelhető. A képeken látható modellek csak bemutató jellegűek, bemutatótermünkbe ellátogatva, mindegyik termékünk személyre szabásában tudunk segíteni!
Tervezzük meg együtt kanapédat az igényeidnek megfelelően!
Készletinformáció: megrendelésre
Szállítás információ: 8 - 10 hét
A képen látható összeállítás bruttó ára: 293.900,- Ft
A feltüntetett indulóár A1. szövet kategóriás ,,3 személyes" kanapéra vonatkozik.
Vedd fel a kapcsolatot kollégáinkkal és válasszuk ki a számodra megfelelő szövetet!
| szélesség: | 137/187 cm |
| magasság fejtámla nélkül / fejtámlával: | 92 cm |
| ELEGANT manuálisan állítható fejtámla: | nem |
| mélység: | 92 cm |
| vendégágy funkció: | nem |
| ágyneműtartó: | nem |
| fotel lehetőség: | igen |
| moduláris kanapé lehetőség: | nem |
| sarokkanapé lehetőség: | igen |
| választható lábtípus: | nem |
| lábmagasság: | 18 cm |
Árajánlat kérés
SZÖVETEK
A. kategóriás szövet - PALACIO
A. kategóriás szövet - TESSERO
A1. kategóriás szövet - RIVIERA
A1. kategóriás szövet - MONOLITH
B. kategóriás szövet - PRESTIGE
B. kategóriás szövet - CASPAR
C. kategóriás szövet - CROWN VELVET (AquaClean)
C. kategóriás szövet - SOFIA (AquaClean)
C+. kategóriás szövet - MYSTIC (AquaClean)
C+. kategóriás szövet - CARABU (AquaClean)
D. kategóriás szövet - IMPALA
D. kategóriás szövet - SPECTRA
