Scandi sarokkanapé / GALA
Scandi sarokkanapé első ránézésre is egy dekoratív bútor, amely ötvözi a skandináv stílusjegyeket. A Gala Collezione szakemberei a tervezés során az ergonómiát figyelembe véve, kialakították úgy a kanapét, hogy az maximális kényelmet nyújt a felhasználóinak. A sarokkanapé különböző méretű összeállításban rendelhető, amelyek jobbos és balos kivitelben elérhetők. Jelen esetben vendégágyszerkezetre és ágyneműtartóra nincs lehetőség, ugyanis design kanapéról beszélünk. Magas falábai a skandináv stílust erősítik, ezek különböző színekben variálhatók. A légies sarokkanapé a jellegzetesen steppelt háttámláival varázslatos hangulatot ad az tervezett térnek. A Scandi bútorcsaládnak három és kétszemélyes kanapé, fotel, illetve lábtartós puff is szerepel a termékskáláján.
A kínálatunkban megtalálható összes Gala Collezione sarokkanapé - különböző szövettel, lemosható (Aquaclean) szövettel és valódi bőrrel rendelhető. A képeken látható modellek csak bemutató jellegűek, bemutatótermünkbe ellátogatva, mindegyik termékünk személyre szabásában tudunk segíteni!
Tervezzük meg együtt sarokkanapédat az igényeidnek megfelelően!
Készletinformáció: megrendelésre
Szállítás információ: 8 - 10 hét
A képen látható összeállítás bruttó ára: 456.700,- Ft
A feltüntetett indulóár A1. szövet kategóriás ,,1D(1)L-2,5P" sarokkanapéra vonatkozik.
Vedd fel a kapcsolatot kollégáinkkal és válasszuk ki a számodra megfelelő szövetet!
| szélesség: | 246 cm |
| magasság fejtámla nélkül / fejtámlával: | 92 cm |
| ELEGANT manuálisan állítható fejtámla: | nem |
| mélység: | 163 cm |
| vendégágy funkció: | nem |
| ágyneműtartó: | nem |
| fotel lehetőség: | igen |
| kanapé lehetőség: | igen |
| moduláris kanapé lehetőség: | igen |
| választható lábtípus: | nem |
| lábmagasság: | 18 cm |
| ottomános elem: | igen |
Árajánlat kérés
SZÖVETEK
A. kategóriás szövet - PALACIO
A. kategóriás szövet - TESSERO
A1. kategóriás szövet - RIVIERA
A1. kategóriás szövet - MONOLITH
B. kategóriás szövet - PRESTIGE
B. kategóriás szövet - CASPAR
C. kategóriás szövet - CROWN VELVET (AquaClean)
C. kategóriás szövet - SOFIA (AquaClean)
C+. kategóriás szövet - MYSTIC (AquaClean)
C+. kategóriás szövet - CARABU (AquaClean)
D. kategóriás szövet - IMPALA
D. kategóriás szövet - SPECTRA
