Voss kanapé / GALA
Voss kanapé elragadó küllemmel rendelkező, skandináv stílusjegyeket magában hordozó ülőgarnitúra a Gala Collezione jóvoltából. A lakberendezés egyik kincsének tekinthetjük, hisz formavilága és a háttámlákon megjelenő különleges steppelés mindenkit elvarázsol. A lakások, otthonok berendezése során törekedünk arra, hogy elkerüljük a zsúfoltságot az adott térben. Nappali vagy vendégszobába ideális a termék, mivel kompakt méretekkel rendelkezik. A tér adottságaihoz képest válaszhatunk a Voss termékcsaládból sarokkanapé, háromszemélyes és kétszemélyes kanapé, fotel vagy akár egy heverő közül. Egy biztos, a magas falábaknak köszönhető, hogy a zsúfoltság a feledésbe merül. Design kanapéról beszélünk, ezáltal vendégágy funkciót és ágyneműtartót nem tartalmaz.
A kínálatunkban megtalálható összes Gala Collezione kanapé - különböző szövettel, lemosható (Aquaclean) szövettel és valódi bőrrel rendelhető. A képeken látható modellek csak bemutató jellegűek, bemutatótermünkbe ellátogatva, mindegyik termékünk személyre szabásában tudunk segíteni!
Tervezzük meg együtt kanapédat az igényeidnek megfelelően!
Készletinformáció: megrendelésre
Szállítás információ: 8 - 10 hét
A képen látható összeállítás bruttó ára: 297.400,- Ft
A feltüntetett indulóár A1. szövet kategóriás ,,3 személyes" kanapéra vonatkozik.
Vedd fel a kapcsolatot kollégáinkkal és válasszuk ki a számodra megfelelő szövetet!
| szélesség: | 137/187 cm |
| magasság fejtámla nélkül / fejtámlával: | 101 cm |
| ELEGANT manuálisan állítható fejtámla: | nem |
| mélység: | 95 cm |
| vendégágy funkció: | nem |
| ágyneműtartó: | nem |
| fotel lehetőség: | igen |
| moduláris kanapé lehetőség: | nem |
| sarokkanapé lehetőség: | igen |
| választható lábtípus: | nem |
| lábmagasság: | 18 cm |
Árajánlat kérés
SZÖVETEK
A. kategóriás szövet - PALACIO
A. kategóriás szövet - TESSERO
A1. kategóriás szövet - RIVIERA
A1. kategóriás szövet - MONOLITH
B. kategóriás szövet - PRESTIGE
B. kategóriás szövet - CASPAR
C. kategóriás szövet - CROWN VELVET (AquaClean)
C. kategóriás szövet - SOFIA (AquaClean)
C+. kategóriás szövet - MYSTIC (AquaClean)
C+. kategóriás szövet - CARABU (AquaClean)
D. kategóriás szövet - IMPALA
D. kategóriás szövet - SPECTRA
