Voss sarokkanapé / GALA
Voss sarokkanapé bűbájos, skandináv stílust képviselő ülőbútor, amely a Gala Collezione összeállításai közül kiemelkedik. Ezt a kecses formájával és a magával ragadó steppeléssel érte el az ülőgarnitúra. A szobaberendezés tervezéséhez segítséget nyújt a Voss család, mivel a sarokkanapé különböző elemekből összeállítható, illetve jobbos és balos lehetőséget is nyújt. Mindenki törekszik arra, hogy a nappali vagy a vendégszoba ne legyen túlzsúfolt. Ebből kifolyólag a tervezők magas lábakat adtak a kanapéhoz, így a légies hatást értek el. A faláb csakúgy, mint a bútor számos árnyalatban rendelhető. A pompás méretekkel rendelkező sarokkanapé rendkívül kényelmes. Design kanapé, így vendégágy és ágyneműtartó nem kérhető. Három és kétszemélyes kanapé, fotel és puff tartozik a termékcsaládba, amelyek kiegészítésével berendezhető az adott tér.
A kínálatunkban megtalálható összes Gala Collezione sarokkanapé - különböző szövettel, lemosható (Aquaclean) szövettel és valódi bőrrel rendelhető. A képeken látható modellek csak bemutató jellegűek, bemutatótermünkbe ellátogatva, mindegyik termékünk személyre szabásában tudunk segíteni!
Tervezzük meg együtt sarokkanapédat az igényeidnek megfelelően!
Készletinformáció: megrendelésre
Szállítás információ: 8 - 10 hét
A képen látható összeállítás bruttó ára: 475.300,- Ft
A feltüntetett indulóár A1. szövet kategóriás ,,2,5L-1D(1)P" sarokkanapéra vonatkozik.
Vedd fel a kapcsolatot kollégáinkkal és válasszuk ki a számodra megfelelő szövetet!
| szélesség: | 246 cm |
| magasság fejtámla nélkül / fejtámlával: | 101 cm |
| ELEGANT manuálisan állítható fejtámla: | nem |
| mélység: | 165 cm |
| vendégágy funkció: | nem |
| ágyneműtartó: | nem |
| fotel lehetőség: | igen |
| kanapé lehetőség: | igen |
| moduláris kanapé lehetőség: | igen |
| választható lábtípus: | nem |
| lábmagasság: | 18 cm |
| ottomános elem: | igen |
Árajánlat kérés
SZÖVETEK
A. kategóriás szövet - PALACIO
A. kategóriás szövet - TESSERO
A1. kategóriás szövet - RIVIERA
A1. kategóriás szövet - MONOLITH
B. kategóriás szövet - PRESTIGE
B. kategóriás szövet - CASPAR
C. kategóriás szövet - CROWN VELVET (AquaClean)
C. kategóriás szövet - SOFIA (AquaClean)
C+. kategóriás szövet - MYSTIC (AquaClean)
C+. kategóriás szövet - CARABU (AquaClean)
D. kategóriás szövet - IMPALA
D. kategóriás szövet - SPECTRA
