Arles sarokkanapé / GALA
Arles sarokkanapé egy varázslatos kis sarok, amely méreteit tekintve helytakarékos megoldás egy kisebb nappali szobába. A sarokkanapé a maga 225 x 165 centiméterével a Gala Collezione modelljei közül az egyik legkisebb befoglaló méretű ülőgarnitúra. A kompakt sarok háttámlájához manuálisan állítható fejtámlák vannak rögzítve, amelyek igényekhez megfelelően több fokozatban is beállíthatók. A sarokban vendégágy az ülőfelület alól könnyen kihúzható, így egy gyors mozdulattal 195 x 123 centiméter méretű alvófelületet tudunk varázsolni. Az ottomános elemében hatalmas tárolási lehetőséget nyújt a szemből kinyitható ágyneműtartó. Az ülőfelületen megjelenő különleges steppelés a két nagy hátpárnán is megjelenik. Jobbos és balos kivitelből lehet választani rendelés esetén.
A kínálatunkban megtalálható összes Gala Collezione sarokkanapé - különböző szövettel, lemosható (Aquaclean) szövettel és valódi bőrrel rendelhető. A képeken látható modellek csak bemutató jellegűek, bemutatótermünkbe ellátogatva, mindegyik termékünk személyre szabásában tudunk segíteni!
Tervezzük meg együtt sarokkanapédat az igényeidnek megfelelően!
Készletinformáció: megrendelésre
Szállítás információ: 8 - 10 hét
A képen látható összeállítás bruttó ára: 492.900,- Ft
A feltüntetett ár A1. szövet kategóriás ,,2,5QFL-1D(2)SP-2XPODU" sarokkanapéra vonatkozik.
Vedd fel a kapcsolatot kollégáinkkal és válasszuk ki a számodra megfelelő szövetet!
| szélesség: | 225 cm |
| magasság fejtámla nélkül / fejtámlával: | 80/94 cm |
| ELEGANT manuálisan állítható fejtámla: | igen |
| mélység: | 165 cm |
| vendégágy funkció: | igen |
| ágyneműtartó: | igen |
| fotel lehetőség: | nem |
| kanapé lehetőség: | nem |
| moduláris kanapé lehetőség: | nem |
| választható lábtípus: | nem |
| lábmagasság: | 3 cm |
| ottomános elem: | igen |
Árajánlat kérés
SZÖVETEK
A. kategóriás szövet - PALACIO
A. kategóriás szövet - TESSERO
A1. kategóriás szövet - RIVIERA
A1. kategóriás szövet - MONOLITH
B. kategóriás szövet - PRESTIGE
B. kategóriás szövet - CASPAR
C. kategóriás szövet - CROWN VELVET (AquaClean)
C. kategóriás szövet - SOFIA (AquaClean)
C+. kategóriás szövet - MYSTIC (AquaClean)
C+. kategóriás szövet - CARABU (AquaClean)
D. kategóriás szövet - IMPALA
D. kategóriás szövet - SPECTRA
3D FÁJLOK
ELEMLISTA
Kapcsolódó termékek
Massimo moduláris kanapé modern formatervezésű dekoratív bútor a Gala Collezione kollekciójából.
