Axel sarokkanapé / GALA
Axel sarokkanapé fiatalos küllemével és meglepő tulajdonsággal rendelkezik a többi ülőgarnitúrához képest. A Gala Collezione első és egyben egyetlen olyan terméke, amelynek a háttámlái külön csúsztathatók mélységi irányba. Az új funkció lehetőséget nyújt a megfelelő ülésmélység kialakítására, mindenki szempontjából. A sarokkanapé tökéletes formája a mostani trendeket képviseli. A nappali szobába elhelyezve optikailag nagyíthatja a teret, ugyanis a magas lábak légies hatást adnak a bútornak. A kanapéba vendégágyszerkezet és ágyneműtartó nem kérhető, viszont amennyiben a saját két ülőtagos zsámolyt hozzátesszük a sarokhoz, akkor egy hatalmas felületet kapunk, amit akár alvásra is hasznosítható.
A kínálatunkban megtalálható összes Gala Collezione sarokkanapé - különböző szövettel, lemosható (Aquaclean) szövettel és valódi bőrrel rendelhető. Üléskomfortját pedig a minőségi hullámrugó és HR (nagy rugalmasságú és sűrűségű) hideghab, valamint a szilikon töltet és poliuretán hab teszi igazán kényelmessé.
A képeken látható modellek csak bemutató jellegűek, bemutatótermünkbe ellátogatva, mindegyik termékünk személyre szabásában tudunk segíteni!
Tervezzük meg együtt sarokkanapédat az igényeidnek megfelelően!
Készletinformáció: megrendelésre
Szállítás információ: 8 - 10 hét
A képen látható összeállítás bruttó ára: 707.800,- Ft
A feltüntetett ár A1. szövet kategóriás ,,2(150)L-1D9(1)P" sarokkanapéra vonatkozik.
Vedd fel a kapcsolatot kollégáinkkal és válasszuk ki a számodra megfelelő szövetet!
| szélesség: | 278 cm |
| magasság fejtámla nélkül / fejtámlával: | 101 cm |
| ELEGANT manuálisan állítható fejtámla: | nem |
| mélység: | 226 cm |
| vendégágy funkció: | igen |
| ágyneműtartó: | nem |
| fotel lehetőség: | nem |
| kanapé lehetőség: | igen |
| moduláris kanapé lehetőség: | nem |
| választható lábtípus: | igen |
| lábmagasság: | 20 cm |
| ottomános elem: | igen |
Kérjen ajánlatot
SZÖVETEK
A. kategóriás szövet - PALACIO
A. kategóriás szövet - TESSERO
A1. kategóriás szövet - RIVIERA
A1. kategóriás szövet - MONOLITH
B. kategóriás szövet - PRESTIGE
B. kategóriás szövet - CASPAR
C. kategóriás szövet - CROWN VELVET (AquaClean)
C. kategóriás szövet - SOFIA (AquaClean)
C+. kategóriás szövet - MYSTIC (AquaClean)
C+. kategóriás szövet - CARABU (AquaClean)
D. kategóriás szövet - IMPALA
D. kategóriás szövet - SPECTRA
