Bodo sarokkanapé / GALA
Bodo sarokkanapé a rendkívül népszerű skandináv stílus jegyeit képviselő bútor, amelyhez a légies megjelenés párosul. A karcsú forma és az elegancia volt a mérvadó a Gala Collezione tervezőinek bútor kialakításakor. A Bodo sarokkanapé egy hagyományos kattanós vendégággyal rendelkezik. Nyitott állapotban a fekvőfelület 190 x 115 cm méterű, amely kényelmes egységes felületet képez. Az ülőbútorban természetesen ágyneműtartó található. Jellegzetes steppelés és a keskeny falábaival a skandináv stílusú enteriőr középpontjává válhat a termék. A megrendelés esetén az esztétikus lábak színei is módosíthatók, különböző pácok állnak rendelkezésünkre. A sarokkanapé méretei nem változtatható, jobbos és balos verzióval rendelkezik. Kiegészítőnek lehetőség nyílik háromszemélyes kanapé, különálló fotel és tárolóval rendelkező puff rendelésére.
A kínálatunkban megtalálható összes Gala Collezione sarokkanapé - különböző szövettel, lemosható (Aquaclean) szövettel és valódi bőrrel rendelhető. A képeken látható modellek csak bemutató jellegűek, bemutatótermünkbe ellátogatva, mindegyik termékünk személyre szabásában tudunk segíteni!
Tervezzük meg együtt sarokkanapédat az igényeidnek megfelelően!
Készletinformáció: megrendelésre
Szállítás információ: 8 - 10 hét
A képen látható összeállítás bruttó ára: 426.200,- Ft
A feltüntetett indulóár A1. szövet kategóriás ,,3FL" sarokkanapéra vonatkozik.
Vedd fel a kapcsolatot kollégáinkkal és válasszuk ki a számodra megfelelő szövetet!
| szélesség: | 222 cm |
| magasság fejtámla nélkül / fejtámlával: | 87 cm |
| ELEGANT manuálisan állítható fejtámla: | nem |
| mélység: | 156 cm |
| vendégágy funkció: | igen |
| ágyneműtartó: | igen |
| fotel lehetőség: | igen |
| kanapé lehetőség: | igen |
| moduláris kanapé lehetőség: | nem |
| választható lábtípus: | nem |
| lábmagasság: | 20 cm |
| ottomános elem: | igen |
Árajánlat kérés
SZÖVETEK
A. kategóriás szövet - PALACIO
A. kategóriás szövet - TESSERO
A1. kategóriás szövet - RIVIERA
A1. kategóriás szövet - MONOLITH
B. kategóriás szövet - PRESTIGE
B. kategóriás szövet - CASPAR
C. kategóriás szövet - CROWN VELVET (AquaClean)
C. kategóriás szövet - SOFIA (AquaClean)
C+. kategóriás szövet - MYSTIC (AquaClean)
C+. kategóriás szövet - CARABU (AquaClean)
D. kategóriás szövet - IMPALA
D. kategóriás szövet - SPECTRA
