Lotos sarokkanapé / GALA
Lotos sarokkanapé határozott, markáns formájához párosul a rendkívül kényelemes üléskomfort. A harmonikus otthon kialakításához szükséges a megfelelő ülőgarnitúra kiválasztása, ezt a Gala Collezione ezzel a sarokkanapéval megkönnyíti. A bútor kényelmi funkciója a több fokozatban állítható fejtámla, amely hozzájárul az ergonómiához. Jobbos és balos kivitelben kapható sarok fix méretekkel rendelkezik. A kanapéban vendégek számára könnyen kialakítható egy alvó felület, amit az ülések alól kihúzható vendégágyszerkezet biztosít. Az ágyneműk tárolására is van lehetőség a sarokkanapé ottomános részében. A különleges steppelés, amely lenyűgözővé teszik a kanapét, megjelennek az ülőfelületen és oldalt a karfákon is.
A kínálatunkban megtalálható összes Gala Collezione sarokkanapé - különböző szövettel, lemosható (Aquaclean) szövettel és valódi bőrrel rendelhető. A képeken látható modellek csak bemutató jellegűek, bemutatótermünkbe ellátogatva, mindegyik termékünk személyre szabásában tudunk segíteni!
Tervezzük meg együtt sarokkanapédat az igényeidnek megfelelően!
Készletinformáció: megrendelésre
Szállítás információ: 8 - 10 hét
A képen látható összeállítás bruttó ára: 531.500,- Ft
A feltüntetett indulóár A1. szövet kategóriás ,,2,5QFL-1D(5)SP" sarokkanapéra vonatkozik.
Vedd fel a kapcsolatot kollégáinkkal és válasszuk ki a számodra megfelelő szövetet!
| szélesség: | 242 cm |
| magasság fejtámla nélkül / fejtámlával: | 79/92 cm |
| ELEGANT manuálisan állítható fejtámla: | igen |
| mélység: | 162 cm |
| vendégágy funkció: | igen |
| ágyneműtartó: | igen |
| fotel lehetőség: | igen |
| kanapé lehetőség: | nem |
| moduláris kanapé lehetőség: | nem |
| választható lábtípus: | nem |
| lábmagasság: | 3 cm |
| ottomános elem: | igen |
Árajánlat kérés
SZÖVETEK
A. kategóriás szövet - PALACIO
A. kategóriás szövet - TESSERO
A1. kategóriás szövet - RIVIERA
A1. kategóriás szövet - MONOLITH
B. kategóriás szövet - PRESTIGE
B. kategóriás szövet - CASPAR
C. kategóriás szövet - CROWN VELVET (AquaClean)
C. kategóriás szövet - SOFIA (AquaClean)
C+. kategóriás szövet - MYSTIC (AquaClean)
C+. kategóriás szövet - CARABU (AquaClean)
D. kategóriás szövet - IMPALA
D. kategóriás szövet - SPECTRA
3D FÁJLOK
Kapcsolódó termékek
Massimo moduláris kanapé modern formatervezésű dekoratív bútor a Gala Collezione kollekciójából.
