Malmo sarokkanapé / GALA
Malmo sarokkanapé dekoratív megjelenésű, roppant mód kényelmes ülőgarnitúra a Gala Collezione kollekciójából. A kiegyensúlyozott otthoni légkör legfontosabb eleme egy olyan bútor, ahol a nap fáradalmait ki lehet pihenni. A Malmo sarokkanapén ülve pihentető érzés megfizethetetlen. Kecses formájához a mutatós steppelés párosul. A kanapét kétféleképp balos és jobbos kivitelben rendelhető. Minden esetben tartozéka a vendégágy funkció, ami egy könnyű mozdulattal kinyitható. Egységes fekvőfelületet a vendégek is fogják szeretni. Az ágynemű tárolásához sok esetben a gardróbszekrényben kell helyet keresni, de a Malmo sarokkanapé ottomános elemében található tároló feledteti ezt a kényszerhelyzetet. A környező korpusz bútorok vagy fahatású burkolatok harmonizálásához segítséget nyújt a falábak színezési lehetőségei.
A kínálatunkban megtalálható összes Gala Collezione sarokkanapé - különböző szövettel, lemosható (Aquaclean) szövettel és valódi bőrrel rendelhető. A képeken látható modellek csak bemutató jellegűek, bemutatótermünkbe ellátogatva, mindegyik termékünk személyre szabásában tudunk segíteni!
Tervezzük meg együtt sarokkanapédat az igényeidnek megfelelően!
Készletinformáció: megrendelésre
Szállítás információ: 8 - 10 hét
A képen látható összeállítás bruttó ára: 370.000,- Ft
A feltüntetett indulóár A1. szövet kategóriás ,,2,5QFL-1D(1)SP" sarokkanapéra vonatkozik.
Vedd fel a kapcsolatot kollégáinkkal és válasszuk ki a számodra megfelelő szövetet!
| szélesség: | 217 cm |
| magasság fejtámla nélkül / fejtámlával: | 84 cm |
| ELEGANT manuálisan állítható fejtámla: | nem |
| mélység: | 157 cm |
| vendégágy funkció: | igen |
| ágyneműtartó: | igen |
| fotel lehetőség: | nem |
| kanapé lehetőség: | nem |
| moduláris kanapé lehetőség: | igen |
| választható lábtípus: | nem |
| lábmagasság: | 10 cm |
| ottomános elem: | igen |
Árajánlat kérés
SZÖVETEK
A. kategóriás szövet - PALACIO
A. kategóriás szövet - TESSERO
A1. kategóriás szövet - RIVIERA
A1. kategóriás szövet - MONOLITH
B. kategóriás szövet - PRESTIGE
B. kategóriás szövet - CASPAR
C. kategóriás szövet - CROWN VELVET (AquaClean)
C. kategóriás szövet - SOFIA (AquaClean)
C+. kategóriás szövet - MYSTIC (AquaClean)
C+. kategóriás szövet - CARABU (AquaClean)
D. kategóriás szövet - IMPALA
D. kategóriás szövet - SPECTRA
