Plaza moduláris kanapé / GALA
Plaza moduláris kanapé a modern design megtestesítője, azon ügyfeleinknek figyelmébe kínáljuk, akik szeretik magas minőséget és a kényelmet. A Plaza kanapé a Gala Collezione gyűjteményének moduláris rendszerrel ellátott bútorcsaládja. A széles elem listából egyből kiderült, hogy a Plaza tervezésekor nincsenek határok. Lehetőség nyílik U alakú ülőgarnitúra, sarokkanapé, kanapé tervezésére, amelyek méretei bármelyik irányba változtathatók. A nappali szobákban töltjük a legtöbb időnket. A pihenés, a családi összejövetelek vagy akár egy jó focimeccs nézésekor a kényelem nagyon fontos szempont. A lenyűgöző külső alatt a Plaza kanapé ergonómiai kialakítása hibátlan. Az üléskomfortot fokozza a manuálisan vagy elektromosan vezérelt relaxációs elem, amit az ülőgarnitúra bármelyik oldalában elhelyezhető. Sok esetben külön vendégszoba nem áll rendelkezésre a lakásokban, így opcióként javasoljuk a tervezett kanapéba a vendégágyat, illetve az ágyneműtartót. A beépített fejtámlákat hat fokozatban beállíthatók. Kiegészítő lehet akár egy különálló fotel vagy akár egy tárolásra is alkalmas puff, amely plusz ülőfelületet biztosít.
A kínálatunkban megtalálható összes Gala Collezione moduláris kanapé - különböző szövettel, lemosható (Aquaclean) szövettel és valódi bőrrel rendelhető, illetve egyedien tervezhető. A tervezés kiterjed a kanapé méretére, színére, bevonó anyagra, a különböző funkciókra és a további megjelenési elemekre. A képeken látható modellek csak bemutató jellegűek, bemutatótermünkbe ellátogatva, mindegyik termékünk személyre szabásában tudunk segíteni!
Tervezzük meg együtt sarokkanapédat az igényeidnek megfelelően!
Készletinformáció: megrendelésre
Szállítás információ: 8 - 10 hét
A képen látható összeállítás bruttó ára: 1.421.000,- Ft
A feltüntetett indulóár A1. szövet kategóriás ,,1DFL-BAR PRO SC-1(80)TVBBe-1BB-DOST(E)-3QFP" összeállításra vonatkozik.
Funkció nélkül, A1. szövettel 1DL- BAR PRO S-1BB-1BB-DOST(E)-1BB-1P ára: 1.071.500,- Ft
Vedd fel a kapcsolatot kollégáinkkal és válasszuk ki a számodra megfelelő szövetet!
| elektromos relax funkció: | igen |
| manuális relax funkció: | igen |
| szélesség: | egyedi összeállítástól függ cm |
| magasság fejtámla nélkül / fejtámlával: | 76/98 cm |
| ELEGANT manuálisan állítható fejtámla: | igen |
| mélység: | 105 cm |
| vendégágy funkció: | igen |
| ágyneműtartó: | igen |
| fotel lehetőség: | igen |
| bár elem: | igen |
| kiegészítő asztalelem: | nem |
| szabadpárnás sarokelem: | nem |
| egyedi összeállítás: | igen |
| választható lábtípus: | nem |
| választható karfatípus: | nem |
| lábmagasság: | 2 cm |
| ottomános elem: | igen |
| karfa nélküli záróelem: | igen |
| akkumlátoros töltési lehetőség: | igen |
Árajánlat kérés
SZÖVETEK
A. kategóriás szövet - PALACIO
A. kategóriás szövet - TESSERO
A1. kategóriás szövet - RIVIERA
A1. kategóriás szövet - MONOLITH
B. kategóriás szövet - PRESTIGE
B. kategóriás szövet - CASPAR
C. kategóriás szövet - CROWN VELVET (AquaClean)
C. kategóriás szövet - SOFIA (AquaClean)
C+. kategóriás szövet - MYSTIC (AquaClean)
C+. kategóriás szövet - CARABU (AquaClean)
D. kategóriás szövet - IMPALA
D. kategóriás szövet - SPECTRA
