Plaza sarokkanapé / GALA
Plaza sarokkanapé pazar megjelenésével és modernizmusával egy jól megtervezett enteriőr ékes részévé válhat. Az impozáns kanapé moduláris rendszerrel büszkélkedik, ezáltal a Gala Collezione csoport kiemelkedő bútorává vált. Ebben az esetben, mint ahogy a képek is mutatják egy standard méretű ágyazható és ágyneműtartóval ellátott ülőgarnitúra kerül középpontba. Rendkívül kényelmes üléskomforttal rendelkezik, amit az állítható fejtámlák fokoznak. Ezeket különböző pozícióba rögzíthetünk manuálisan. A vendégágy hasznos része a kanapénak, ez a két ülőtag alól kihúzható, majd egy könnyen mozdulattal kiemelhető. Egységes, alvásra alkalmas felületet kapunk. Az ágyneműtartó az ottomános részben található. Kialakítható különböző méretű sarokkanapé, U alakú ülőgarnitúra, három és kétszemélyes kanapé, ez a moduláris rendszernek köszönhető.
A kínálatunkban megtalálható összes Gala Collezione sarokkanapé - különböző szövettel, lemosható (Aquaclean) szövettel és valódi bőrrel rendelhető. A képeken látható modellek csak bemutató jellegűek, bemutatótermünkbe ellátogatva, mindegyik termékünk személyre szabásában tudunk segíteni!
Tervezzük meg együtt sarokkanapédat az igényeidnek megfelelően!
Készletinformáció: megrendelésre
Szállítás információ: 8 - 10 hét
A képen látható összeállítás bruttó ára: 741.300,- Ft
A feltüntetett indulóár A1. szövet kategóriás ,,1DFL-3QFP" sarokkanapéra vonatkozik.
Funkció nélkül, A1. szövettel 1DL-1BB-1P ára: 620.400,- Ft
Vedd fel a kapcsolatot kollégáinkkal és válasszuk ki a számodra megfelelő szövetet!
| szélesség: | 313 cm |
| magasság fejtámla nélkül / fejtámlával: | 76/98 cm |
| ELEGANT manuálisan állítható fejtámla: | igen |
| mélység: | 180 cm |
| vendégágy funkció: | igen |
| ágyneműtartó: | igen |
| fotel lehetőség: | igen |
| kanapé lehetőség: | igen |
| moduláris kanapé lehetőség: | igen |
| választható lábtípus: | nem |
| lábmagasság: | 3 cm |
| ottomános elem: | igen |
Árajánlat kérés
SZÖVETEK
A. kategóriás szövet - PALACIO
A. kategóriás szövet - TESSERO
A1. kategóriás szövet - RIVIERA
A1. kategóriás szövet - MONOLITH
B. kategóriás szövet - PRESTIGE
B. kategóriás szövet - CASPAR
C. kategóriás szövet - CROWN VELVET (AquaClean)
C. kategóriás szövet - SOFIA (AquaClean)
C+. kategóriás szövet - MYSTIC (AquaClean)
C+. kategóriás szövet - CARABU (AquaClean)
D. kategóriás szövet - IMPALA
D. kategóriás szövet - SPECTRA
