Sora kanapé / GALA
Sora kanapé a Gala Collezione egyik legkeresettebb modellje, mivel mindennapos alvásra alkalmas bútor. Egyszerű, letisztult vonalai miatt a modern és a minimalista stílus egyik ékes bútora lehet. Minimál kialakítása végett azonban számos stílusokban is megállja a helyét, hiszen rengeteg textúrával vagy valódi bőrrel felöltöztethető a bútor. Három különböző méretekkel rendelkező kanapékban háromféle széles (120/140/160) matrac van elrejtve, ami rendkívül kényelmes. Amennyiben egy tér több lakófunkciót is tartalmas és a franciaágy nem fér el, ez a termék tökéletes választás. Masszív ágyszerkezete révén, akár kiadó garzonokba is tervezhető. A háromszemélyes kanapéhoz egy formailag ugyanúgy kialakított Sora fotel is a rendelkezésre áll a termékskálán.
A kínálatunkban megtalálható összes Gala Collezione kanapé - különböző szövettel, lemosható (Aquaclean) szövettel és valódi bőrrel rendelhető. A képeken látható modellek csak bemutató jellegűek, bemutatótermünkbe ellátogatva, mindegyik termékünk személyre szabásában tudunk segíteni!
Tervezzük meg együtt kanapédat az igényeidnek megfelelően!
Készletinformáció: megrendelésre
Szállítás információ: 8 - 10 hét
A képen látható összeállítás bruttó ára: 522.200,- Ft
A feltüntetett indulóár A1. szövet kategóriás ,,2(140)FF" kanapéra vonatkozik.
Vedd fel a kapcsolatot kollégáinkkal és válasszuk ki a számodra megfelelő szövetet!
| szélesség: | 181/201/221 cm |
| magasság fejtámla nélkül / fejtámlával: | 86 cm |
| ELEGANT manuálisan állítható fejtámla: | nem |
| mélység: | 101 cm |
| vendégágy funkció: | igen |
| ágyneműtartó: | nem |
| fotel lehetőség: | igen |
| moduláris kanapé lehetőség: | igen |
| sarokkanapé lehetőség: | igen |
| választható lábtípus: | nem |
| lábmagasság: | 5 cm |
Árajánlat kérés
SZÖVETEK
A. kategóriás szövet - PALACIO
A. kategóriás szövet - TESSERO
A1. kategóriás szövet - RIVIERA
A1. kategóriás szövet - MONOLITH
B. kategóriás szövet - PRESTIGE
B. kategóriás szövet - CASPAR
C. kategóriás szövet - CROWN VELVET (AquaClean)
C. kategóriás szövet - SOFIA (AquaClean)
C+. kategóriás szövet - MYSTIC (AquaClean)
C+. kategóriás szövet - CARABU (AquaClean)
D. kategóriás szövet - IMPALA
D. kategóriás szövet - SPECTRA
