Nubo egyedien tervezhető kanapé / ROM
Fedezd fel a NUBO kanapét - egy modern és funkcionális bútordarabot, amely kiváló alvó funkcióval rendelkezik.Teremts tökéletes egyensúlyt a stílus és a kényelem között a NOBO kanapéval!
A ROM kanapék személyre szabhatóak elképzeléseid alapján, a méret, a szín, a bevonó anyag, a láb típusának és színének megváltoztatásával, illetve a különböző funkciók hozzáadásával vagy eltávolításával.
3D tervező program segítségével vizuálisan megjeleníthető modell, ezáltal könnyebb a tervezés!
Tervezzük meg együtt egyedi kanapédat az igényeidnek megfelelően!
Készletinformáció: megrendelésre
Szállítás információ: 8 - 10 hét
A képen látható összeállítás ágyfunkcióval - bruttó ára: 1.766.600,- Ft
A feltüntetett indulóár 1. szövet kategóriás ,,BS265, 1SeTr, Formatex" sarokkanapéra funkciókkal vonatkozik.
Vedd fel a kapcsolatot kollégáinkkal és válasszuk ki a számodra megfelelő szövetet!
| minimális méret: | 180 cm |
| méretváltoztatási lépték: | 20 cm |
| maximális szélesség: | maximum 200 cm |
| RELAX elektromos lábtartó funkció: | nem |
| MAX RELAX elektromos lábtartó funkció: | nem |
| vendégágy funkció: | igen |
| ágyneműtartó: | igen |
| longchair elem: | nem |
| smartchair elem: | nem |
| TURN oldalra forgatható manuális elem: | nem |
| szövetbevonat ágykeretre: | igen |
Árajánlat kérés
SZÖVETEK
MONTANA BŐR
TRENTINO BŐR
SAMBIA BŐRHATÁSÚ SZÖVET
CAMINO AQUACLEAN SZÖVET
KALEIDO AQUACLEAN SZÖVET
NEVIO AQUACLEAN SZÖVET
VELLUTI AQUACLEAN SZÖVET
DIVA VELVET SZÖVET
ESCANA EASYCLEAN SZÖVET
FLAVIA EASYCLEAN SZÖVET
ANCONA EASYCLEAN SZÖVET
MARTINIQUE EASYCLEAN SZÖVET
TONIQUE EASYCLEAN SZÖVET
VIVIQUE EASYCLEAN SZÖVET
GRIMALDI EASYCARE SZÖVET
TESINI EASYCARE SZÖVET
HIPPO EASYCARE SZÖVET
RIVOLI EASYCARE SZÖVET
RAVENNA SZÖVET
RIVANO SZÖVET
DÍSZPÁRNA SZÖVET
3D FÁJLOK
BŐVEBBEN
Fedezd fel a NUBO kanapét - egy modern és funkcionális bútordarabot, amely kiváló alvó funkcióval rendelkezik. A NUBO kanapé lehetővé teszi, hogy a keretet és a matracot a Te egyéni igényeid szerint válaszd, így biztosítva az optimális kényelmet és alvási élményt. A NUBO kanapé tervezésekor fontos szempont volt a funkcionalitás és a testre szabhatóság. A kanapé állítható fejtámlákkal rendelkezik, amelyek lehetővé teszik a tökéletes kényelmet olvasáshoz, TV nézéshez vagy pihenéshez. Emellett kétféle karfa közül is választhat, hogy megfeleljen a Te stílusodnak és preferenciáidnak.
Az alvó funkcióval rendelkező NUBO kanapénak háromféle matracopciója is van. Választhatsz a Puro-poliuretán hab, az Ondo-Pianka HR 7 komfortzónás konstrukcióval vagy a Memo-Foam HR viszkoelasztikus memóriahab közül. Ezek a magas minőségű matracok biztosítják a megfelelő támaszt és kényelmet az alvás során, hogy minden éjjel pihentető és nyugodt legyen. A NUBO kanapé kiváló nyitómechanizmussal rendelkezik, lehetőséget nyújtva a kényelmes átalakításra. Választhatsz a Simple Sesido nyitómechanizmus egyszerűsített nyitási rugalmassága vagy a Select-mechanizmus Sesido high-end nagy rugalmassága között.
Az átalakítás egyszerű és könnyű, így könnyedén alakíthatod át kanapéból ágyba, és fordítva. Tedd otthonod a NUBO kanapéval modern és funkcionális hellyé, ahol a kényelem és a testre szabhatóság a legfontosabb. Válaszd a NUBO kanapét, és élvezzd a minőségi alvást és a sokoldalú funkcionalitást egyetlen bútordarabban. Teremts tökéletes egyensúlyt a stílus és a kényelem között a NOBO kanapéval!
Gyere el bemutatótermünkbe, ahol szakszerű lakberendezési tanácsokkal és finom kávéval várunk! Tervezzük meg együtt álmaid kanapéját!
